Nowa marka szansą na rozwój firmy

 

Witamy Was gorąco na naszym blogu!


Tak, to już jest ten moment!

Nadszedł czas, by po długich przygotowaniach wystartować z nową stroną internetową, naszej nowej marki. Zapewne zdąrzyliście już zauważyć, że wprowadziliśmy nową nazwę, a wszystko po to, by pomóc Wam w odnalezieniu i zapamiętaniu naszej firmy.

W dalszym ciągu jesteśmy firmą CYBER.PL, wdrażamy tylko drugą markę o określonej specyfice
działania. Nowa marka, nowy początek i nowe perspektywy na sukces. 🙂

 

Długo, bo z sensem!

Przygotowania trwało dosyć długo, a wszystko po to, by jak najlepiej przygotować się na nowe wyzwania i wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Staraliśmy się, by nowa witryna dała Wam jak najwięcej informacji o nas i bogatej ofercie firmy. Jesteśmy świadomi, że nie znajdziecie tu odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania, dlatego dajemy Wam zielone światło i liczymy na kontakt z nami. Z pewnością pomoże Wam w tym formularz kontaktowy, nasz adres e-mail oraz nr telefonu.

Specjalnie dla Was uruchomiliśmy także możliwość czatu na żywo z naszym pracownikiem, co jest fajną alternatywą szybkiego, łatwego kontaktu. 😉


Mamy nadzieję, że nasza strona przypadnie Wam do gustu i chętnie będziecie na nią zerkać, od czasu do czasu, a nawet częściej!
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, uwagi, które pomogą w jeszcze lepszym dopracowaniu oferty i naszej pracy.

 

W niedalkiej przyszłości…

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego też staramy się dzielić naszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Blog to doskonałe miejsce na ciekawe artukuły, niekiedy intrygujące dyskusje użytkowników i przede wszystkim sposób na zdobywanie wiedzy praktycznej! Już niebawem na naszym blogu pojawią się ciekawostki ze świata biznesu, e-commerce’u oraz ogólnopojętej branży IT.


Zachęcamy do śledzenia.
Czekamy na Was!