Kilka słów o tym, co robimy

Jesteśmy dziesięcioosobowym, pracowitym zespołem, mającym wspólne ambicje i cele. Nasza praca opiera się na zdobytej wiedzy i doświadczeniu. Jesteśmy firmą, której możesz zaufać.

Dlaczego warto Nas wybrać?

Jesteśmy agencją interaktywną, oferującą kompleksowe usługi internetowe. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta oraz wysoka jakość wykonanych projektów. Stawiamy na współpracę i indywidualne podejście do każdego Kontrahenta. Nie boimy się wyzwań, chętnie podejmujemy nowe zadania. Nasze prace wyróżnia oryginalność, estetyka oraz zgodność z najnowszymi trendami. Praca, którą wykonujemy jest naszą pasją, co pozytywnie wpływa na jakość projektów.

Onas

Wierzymy w naszą pracę  

Każdy projekt realizowany przez naszą firmę jest tworzony przez specjalistów, którzy gwarantują oryginalność i niezawodność swoich prac. Podczas pracy kładziemy nacisk na wygląd, użyteczność oraz dotrzymanie standardów obowiązujących w Internecie.

 

Od kilku lat jesteśmy czołową marką na lokalnym rynku. 

Nasze zasady

Stawiamy na współpracę i indywidualne podejście do każdego Klienta. Po dokładnym określeniu wymagań i celów do osiągnięcia tworzymy produkty i realizujemy działania. Każdy projekt wykonujemy w etapach, dzięki temu nasz Klient ma możliwość bieżącej kontroli.  W codziennej pracy zwracamy uwagę na sprawną komunikację – zarówno wewnątrz zespołu, jak i z naszymi Kontrahentami.

zadowolonych klientów

lat doświadczenia

pozytywnych opinii

Przy realizacji projektu stawiamy na:

JAKOŚĆ

Dbamy o to, aby każdy zrealizowany przez nas projekt był jak najwyższej jakości i spełniał oczekiwania Klienta.

PROFESJONALIZM

Wiedza i doświadczenie naszych pracowników przekładają się na profesjonalne wykonywanie zadań.

NOWOCZESNOŚĆ

Analizujemy rynek, śledzimy najnowsze trendy i chętnie wdrażamy ciekawe rozwiązania graficzne i użytecznościowe.

FUNKCJONALNOŚĆ

Nasze realizacje oprócz atrakcyjnego desingu są w pełni funkcjonalne i spełniają wszelkie normy programistyczne.

GWARANCJĘ

Na każdy projekt udzielamy gwarancji, zapewniamy opiekę i pomoc techniczną nad wykonanym projektem.

ELASTYCZNOŚĆ

Nasza oferta jest elastyczna, zatem istnieje możliwość jej dostosowania do potrzeb indywidualnego Klienta.

… dzięki temu jesteśmy coraz lepsi!

Co mówią o nas Klienci?

Na zakończenie projektu poprosiliśmy ich o krótkie referencje. Co napisali?

Zlecony projekt został wykonany bardzo szybko i profesjonalnie. Wspólnie z firmą CYBER.PL wypracowaliśmy fajne rozwiązanie dla naszej branży. Zyskaliśmy ogromne szanse na głębszy rozwój firmy. Rzetelna realizacja projektu, najwyższa jakość i skuteczność.

Załupski

Robert Załupski

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Cyber. Wszystkie realizacje (a jest ich kilka) zostały wykonane terminowo, zachowując wszystkie ustalenia, co do wyglądu i użyteczności. Firma zaproponowała nam ciekawe rozwiązanie w postaci kalkulatora wag, który świetnie sprawdza się w naszej działalności. Dzięki nim, zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów. Zdecydowanie polecamy!

Sadowski

Rafał Sadowski

Nasi Klienci

Zobacz, kto powierzył nam realizację projektu