Poprosiliśmy ich o krótkie opinie na temat realizacji projektów, oto co napisali:

Zlecony projekt został wykonany bardzo szybko i profesjonalnie. Wspólnie z firmą CYBER.PL wypracowaliśmy fajne rozwiązanie dla naszej branży.

Zyskaliśmy ogromne szanse na głębszy rozwój firmy. Rzetelna realizacja projektu, najwyższa jakość i skuteczność.

załupski

Robert Załupski

Szukaliśmy profesjonalnej i zaufanej firmy, która miała spełnić nasze oczekiwania i takową znaleźliśmy. Dzięki tej firmie stworzyliśmy stronę internetową według naszych upodobań.

Bardzo miło wspominamy naszą współpracę i z dużą satysfakcją możemy polecić usługi tej firmy innym zainteresowanym.

gebka

Tomasz Gębka

Po raz kolejny zleciliśmy tej firmie wykonanie strony internetowej. Ich największą zaletą jest poświęcenie i zaangażowanie jakie poświęcają każdemu projektowi.

Świetny kontakt z pracownikami, wieloletnie doświadczenie i wsparcie w realizacji różnych przedsięwzięć powoduje, że współpraca rozwija się z roku na rok i na pewno tak zostanie.

stephan

Stephan Montenarh

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Cyber. Wszystkie realizacje (a jest ich kilka) zostały wykonane terminowo, zachowując wszystkie ustalenia, co do wyglądu i użyteczności.

Firma zaproponowała nam ciekawe rozwiązanie w postaci kalkulatora wag, który świetnie sprawdza się w naszej działalności. Dzięki nim, zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów. Zdecydowane Tak!

sadowski

Rafał Sadowski

Z firmą Cyber współpracujemy już wiele lat. Przez ten czas zleciliśmy im mnóstwo projektów, które za każdym razem były wykonywane na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że mamy dobrą firmę, której możemy zaufać i mieć gwarancje najwyższej jakości usług.

Stawialiśmy na rzetelność firmy i nie zawiedliśmy się. Dzięki firmie Cyber.pl posiadamy stronę internetową, która funkcjonuje do dziś. Wspólnie stworzyliśmy też Wirtualny Dziekanat, dzięki któremu usprawniliśmy pracę uczelni, wykładowców oraz studentów.

nowakowski

Jacek Nowakowski

Współpracę z firmą Cyber.pl, której powierzyłem stworzenie strony internetowej mojej firmy uważam za bardzo udaną.

Ich pomysł w 100% spełniał moje oczekiwania czego dowodem jest moja strona internetowa. Jestem mile zaskoczony zaangażowaniem firmy w mój projekt i z wielką chęcią polecam usługi tej firmy.

syliwoniuk

Kazimierz Syliwoniuk